PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32226}

Znaki

Signs
6,3 180 227
ocen
6,3 10 1 180227
5,3 22
oceny krytyków
Znaki
powrót do forum filmu Znaki

Moim zdaniem kiepski film. Jacyś niedorobieni kosmici, którzy bici po głowie kijem baseballowymi i oblewani wodą uciekają gdzie pieprz rośnie, a przylatują z odległych galaktyk supernowoczesnymi statkami. Element nawrócenia dość łopatologiczny, ale tego należało się spodziewać- wiadomo: Mel Gibson.
Ogólnie 4/ 10 i ani punkt więcej moim zdaniem.

ocenił(a) film na 8
Tomsi79

Kosmita nie musi być terminatorem, który po uderzeniu z bejzbola będzie stał niewzruszony. Wody się bali, bo się bali po prostu, tak jak człowiek jakiegoś kwasu.
Piszesz o supernowoczesnych statkach, jeżeli się czepiać to wątpię, żeby obcy atakowali jakąkolwiek planetę wysyłając na planete jakieś wojsko, już na ziemi tak się nie walczy, a tak zaawansowana cywilizacja pewnie by przesłała jakąs bombę biologiczną czy coś w tym stylu. Ale tak by nie powstało mnóstwo dobrych filmów scifi z udziałem obcych.

Tysma

Bali się wody, nie tylko się bali, ale ona dosłownie rozpuszczała ich ciała. Zaatakowali więc planetę, która w większości składa się z wody... Brak jakiegokolwiek uzbrojenia, brak skafandrów chroniących przed wodą. Po prostu biegali z gołymi tyłkami. Tak, to ma sens!

_Zero_

Przeleć pół galaktyki i nie umiej wyważyć drzwi - to powinien być slogan reklamowy tego filmu.

Tomsi79

Twoim zdaniem to każdy film jest pewnie kiepski! Cudny film!

ocenił(a) film na 4
Wolfgang_Amadeusz_Mozart

Nieprawda. Miałem okazję zobaczyć sporo dobrych filmów, ale ten jest moim zdaniem mierny. Nie przeczę, komuś tam pewnie może się podobać. Na mnie nie zrobił jednak wrażenia, a jeżeli o jakimkolwiek wrażeniu mogę mówić, to raczej o nie najlepszym. Właśnie takie miałem po obejrzeniu tego filmu. Dobre filmy jakie obejrzałem? Ano np. "Black Death","Elitarni", "Zabójczy numer","Sherlock Holmes","Wyspa tajemnic","Bezsenność" i mógłbym tak jeszcze długo... :)

ocenił(a) film na 7
Tomsi79

Właśnie motyw z wodą przypomniał mi stary film widziany jeszcze na VHS,chyba "Syngenor". Ludzie napieprzali ze wszystkiego w kosmitów i nic, a na końcu okazało się, że wystarczy na nich trochę wody i rozpuszczali się jak czekolada w ustach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones