PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32226}

Znaki

Signs
6,3 180 158
ocen
6,3 10 1 180158
5,3 22
oceny krytyków
Znaki
powrót do forum filmu Znaki

Znaki znakami ale znaczenie znaków znacznie znaczeje w znaczeniu znacznego znaczenia. Oglądałem znaki, kiedyś tam, nie pamiętam a że przy barze to dwadzieścia złotych na siedem możliwych. osiem i trzy to jeden i jeden czyli dwa w sumie a jedenaście w logice i dlatego myślałem iż film jest jedenasty w skali skalowanej skalarami międzygalaktycznego morświna z diodą pod wiochą. Czy wiecie że znaki mają znaczenie? logika fajne słowo ale znaczenie międzygalaktycznego morświna jest względną mormorowizytynozą mleka z wieka. Iż jest bez migdałów osiem osiem to jeden i sześć czyli siedem a szesnaście w logice, nie wiem jutro dlaczego dzisiaj jest chmura na klepce od kalafiora na blacie jeżeli trzy i dziewięć to jeden i dwa czyli trzy i dwanaście w logice, Możliwe jest że cztery to osiem? znaki znaczeniem kolebka osiemnastu czyli dziewięć i dziewięć jak dwa nie może to trzy wymoże traktat znaków bezwzględną oceną sytuacji trzy i cztery to siedem. Zgadzacie się?

ocenił(a) film na 5
webcreator

błąd dzielenie przez ogórek. zrestartuj wszechświat.

webcreator

Błąd dzielenie przez ogórek. Zrestartuj Wszechświat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones