PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32226}

Znaki

Signs
6,3 180 196
ocen
6,3 10 1 180196
5,3 22
oceny krytyków
Znaki
powrót do forum filmu Znaki

Wybitne dzieło

ocenił(a) film na 10

Chyba jeden z najlepszych filmów jakie dane mi było zobaczyć.Mineło tyle lat,a ja nadal go wspominam;coś niesamowitego.

ocenił(a) film na 9
JetLi2

dokładnie:) Nie rozumiem jak komuś może on sie nie podobac:) pozdro:)

ocenił(a) film na 10
Michal2602

Zgadzam się. Mistrzostwo świata w budowaniu napięcie. Niestety duża część widzów, jest po prostu za głupia, żeby zrozumieć, dlaczego nie zostali pokazani kosmici zabijający ludzi laserowymi karabinami... znakomity film. 10/10 !

użytkownik usunięty
chudyWKS

chudyWKS , zgadzam się w 100%

tyle było filmów o kosmitach, ale ten jest mój ulubiony ;) super film, polecam

ocenił(a) film na 7

@chudyWKS - SPOILER zgadzam się z Tobą co do joty. Niektórzy tutaj jednak nie są za głupi, aby zrozumieć ten film, tylko za młodzi. Gdy masz 11-13 lat nie zrozumiesz takiego obrazu, to proste. Chętniej włączysz właśnie taki z laserami, latającymi spodkami itp. Ja kiedyś napawałem się Gwiezdnymi wojnami, dziś będąc po 30-tce poszukuję czegoś innego.
Już myślałem, że nie pokażą twarzy przybitej pastorowej, kamera tak długo pokazywała jej tylko kawałek tyłu głowy.
Tak samo ciekaw byłem w jakiż to prymitywny sposób można zwyciężyć nad obcymi, co odkryto w kilku miastach i że jest to po prostu zwykła, poczciwa... woda;-) Napięcie przewija się niemal przez cały czas, choć mało jest gadki i akcji typowej dla filmów o obcych.. 8/10 Polecam tym, co nie widzieli.

ocenił(a) film na 10
Jack_Holborn

Chciałem sprostować jedną rzecz-to nie jest film o UFO!!!To film o bardziej przyziemnych sprawach,jakie trapią zwykłych ludzi:wiara,rodzina,miłość,śmierć,choroba itp.Wszystko to jest pokazane jedynie w kontekście inwazji ufo(znaki na polach łatwo połączyć ze znakami w postaci agresywnego psa,niesmacznej wody,wizji umierającej żony itp).Genialny film.

ocenił(a) film na 5
chudyWKS

SPOILER

No dobra, ale pałką po głowie kosmite, to było mądre? Pozaziemska cywilizacja z niesłychaną wiedzą techniczną poległa by z kretesem w starciu z małpoludami z suchymi gałęziami w łapach...

Co do sedna filmu rzeczywistego - troszkę subtelniej bym sobie życzył, a ponadto, te znaki, które ostatecznie głupawe się okazały, mocno psują efekt (ale sam pomysł bardzo mi się spodobał)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones