PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32226}

Znaki

Signs
6,3 180 227
ocen
6,3 10 1 180227
5,3 22
oceny krytyków
Znaki
powrót do forum filmu Znaki

Co sie okazało tą prymitywną bronią którą niby wynaleziono i zwalczono kosmitów?. Oglądałem film do napisów ale chyba jakoś umkneło to mojej uwadze.

pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
RM2000

Prymitywną bronią okazał się właśnie woda, która parzyły kosmitów. takie walki prowadzono chyba w Chinach i gdzieś jeszcze, z tego co pamiętam. Tylko nie mam pojęcia w jaki niby sposób woda mogłaby działać na statki obcych ;D

ocenił(a) film na 7
RM2000

A nie zauwazyłeś że jak na aliena wylała się woda ze szklanki to krew zaczęła mu ciec???

hezron

no niby tak, ale w tym filmie w TV było powiedziane że "wynaleziono prymitywną broń" więc jak wode mozna wynaleść,..?

ocenił(a) film na 7
RM2000

Nie wynaleziono prymitywną broń, tylko że pokonano obcych w bardzo prosty, prymitywny sposób.

użytkownik usunięty
RM2000

Ta dziewczynka nie piła wody z kranu i mówiła, że jest niedobra. Wydaje mi
się, że to obcy zanieczyścili wodę, aby nikt jej nie używał.

ocenił(a) film na 10
RM2000

@up
Nie zrozumiałes. Dziewczynka nie chciała pić wody dwa razy z tej samej szklanki. Pozatym piła w nadmiarze. To pewnie jakiś uraz psychiczny po utracie matki. Obcy nie maja tu nic wspólnego z zanieczyszczoną wodą (wtf? jaka zanieczyszczona woda). To właśnie te "zbiegi okoliczności"- wody porozstawiane po calym domu w szklankach dzieki ktorym zabili intruza ujawniają nam przesłanie filmu. Nic nie dzieję się bez przyczyny. I zachaczamy tu o wątek religijny.

Xeloss

Dokładnie choć można też zimprentować to że dziewczynka czuła,że jest coś nie tak(miała przecież sny i przeczucia). Ogólnie mała Bo jakby odgadła - woda jest skażona , tylko że dla obcych ;)) a szklanki porozstawiane po całym domu pomogły w walce z obcym.

Monica_7

Sorki za błędy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones