PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32226}

Znaki

Signs
6,3 180 196
ocen
6,3 10 1 180196
5,3 22
oceny krytyków
Znaki
powrót do forum filmu Znaki

Film fajny, ale ...

ocenił(a) film na 7

Nie mogę powiedzieć, mile spędziłem czas przy tym filmie. Jest wciągający i można się przestraszyć:) Jednak co do tych kosmitów to rzecz wydaje mi się nieco naiwna. Tytułowe "znaki" na polach miały służyć za punkty nawigacyjne dla kosmicznych statków. Jak to możliwe aby wysoko rozwinięta cywilizacja, która zdołała dotrzeć na ziemię, posługiwała się tak prymitywnymi metodami nawigacji? Przecież jeśli kosmici byli zdolni do podróży po kosmosie to musieli wypracować zaawansowaną technikę orientowania się w przestrzeni za pomocą specjalistycznych urządzeń. Po drugie wątpię aby przybysze z kosmosu bawili się w nachodzenie i straszenie ludzi w ich domach i w ogrodach. Dokonując inwazji z pewnością korzystaliby z broni masowego rażenia itp. czyż nie?

ocenił(a) film na 7
rumpel86

Dokladnie mysle to samo :) film jest swietny tylko tem jeden szkopul :P zbyt naiwne to ze kosmici wpadli sobie zrobic polowanie na ludzi :P mam wrazenie ze film byl za krotki....

zlowieszczy4

Wystarczyło trochę się przyłożyć do tego filmu, nie bazować na przeciętnym, tępym umyśle Amerykanina a film ten robiłby dobre wrażenie i dawał trochę do myślenia a tak to razi jak biała dupa w murzyńskiej łaźni.

ocenił(a) film na 7
o_m_e_n

heheheheheheheh "biała dupa w murzyńskiej łaźni." - trafnie ujete :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones