PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32226}

Znaki

Signs
6,3 180 158
ocen
6,3 10 1 180158
5,3 22
oceny krytyków
Znaki
powrót do forum filmu Znaki

Czułem się jak debil kiedy oglądałem ten film. Jakby ktoś mi machał jak dziecku kluczami przed nosem i mówi: " O zobacz jaki fajny film" albo "O zobacz jacy oryginalni kosmici". Jakim sens ma to że kosmici zaatakowali zmienię skoro ich słabością jest woda i...drewno ?! Czy ci kosmici są ślepi i głupi ? Nie widzieli OBLRZYMICH niebieskich oceanów kiedy obserwowali Ziemię z kosmosu ? I jakim sposobem taka debilna rasa kosmitów stworzyła statki kosmiczne i potrafią podróżować przez kosmos ? Ten film to czysty debilizm.

ocenił(a) film na 3
crazy_race

Hehe oglądałeś nostalgia Critica? :D
On też miał takie same problemy, ta jego recenzja była bezbłędna popłakałam się ze śmiechu jak "imitował" kosmitów. heheh xD

użytkownik usunięty
Moai

Obejrzałam Nostalgia Critica, też popłakałam się ze śmiechu na tym fragmencie :D WOOD!!!

ocenił(a) film na 9
crazy_race

Bo najlepszy kosmita to zielony ludzik albo pajęczak. Od biedy może wyglądać zupełnie jak zwykły człowiek, względnie być pasożytem w ciele człowieka. A tak naprawdę, to czy nie przyszło Wam do głowy, że biały człowiek , szczególnie w pierwszych kontaktach z dżunglą amazońską i jej mieszkańcami mógł być w takiej samej sytuacji, w całkiem obcym , wrogim terenie, nieznający zagrożeń z którymi rdzenni mieszkańcy obcowali na codzień. Taka wyprawa też często musiała się wycofać albo ginęła bez wieści. Ej, czepiacie się. Ci kosmici to też mogła być jakaś grupa zwiadowcza. Dlaczego akurat wszystkim przeszkadza "realizm" tych kosmitów a mało kto zauważa Rambo czy Segala czy Szwarcenegera, gdy cały pułk do nich strzela i nikt nie może trafić. No kino ma to do siebie, że chce nas oszukać i aby się dobrze bawić należy na to pozwolić :))

ocenił(a) film na 1
widzszaraczek

Są oszustwa, których nie przełknę np niemożność kosmitów przedostania się przez zamknięte, drewniane drzwi. Tłumaczenie w stylu, że Rambo czy Segala się tak o realizm nie czepiamy jest tu bezsensu bo jeśli Rambo i Segala zrobić z poziomem głupoty "Znaków" to Rambo musiałby strzelać z łuku helikopterami wewnątrz, których Frodo i Książe Kaspian grają w siatkówkę a Segal kroiłby ludzi dłoniami na pół z czego druga połowa byłaby większa od pierwszej.

ocenił(a) film na 6
jerzunio

piękne porównanie :,D

ocenił(a) film na 9
crazy_race

Kosmici po prostu nie wiedzieli, że ludzie mają w domach wodę XD Ja i tak nie zmieniam oceny. Dla mnie 8/10 to minimum za ten film. Jakkolwiek są tu skonstruowani kosmici na potrzeby filmu to film bynajmniej nie jest o kosmitach XD

ocenił(a) film na 1
Movie_Crash_Man

Ta... nie wiedzieli :P Wiedzieli, że cała planeta jest pokryta wodą. My wiemy co znajduje się na innych planetach, na które nawet nie jesteśmy w stanie wysłać robota a oni nie wiedzą co jest na planecie, na której chcą wylądować... JASNE.
"film bynajmniej nie jest o kosmitach XD" - No, nie jest ... to w takim razie na CHOLERĘ w to wszystko wplątywać kosmitów? trzeba było zrobić dramat i go reklamować jako dramat a nie film o inwazji kosmicznych niedorozwojów jako tło dramatu człowieka, który stracił wiarę.

ocenił(a) film na 9
jerzunio

dlatego, ze znaki to fajny element fabularny ktory pokrywa sie z reszta

ocenił(a) film na 1
Movie_Crash_Man

Tiaaa... to ci odpowiedź.

ocenił(a) film na 9
jerzunio

są złe i dobre znaki, których nie zauważamy. Rozumiesz ?

ocenił(a) film na 1
Movie_Crash_Man

WOW, teraz rozumiem, teraz to wszystko jest takie oczywiste, 10/10

użytkownik usunięty
crazy_race

ten film to totalna kaszana, 20 % przewijałem. i ta banalna pointa z nawróceniem się. pfff 3/10

crazy_race

Padłam jak to przeczytałam http://www.vismaya-maitreya.pl/kciuk_dobrze.gif

ocenił(a) film na 7
crazy_race

pisałeś to 9 lat temu pewnie jako dzieciak, który myślał że ogląda film o kosmitach. ale to nie jest film o obcych tylko o wpływie teorii spiskowych i tv na zachowanie ludzi. w tym filmie nie było żadnego kosmity od początku do końca. było tylko przerażenie i irracjonalne zachowania bohaterów

Ush

Zaciekawiła mnie Twoja wypowiedź. Bo ludzie nie wierzą w teorie spiskowe, ale wierzą w to, co widzą w telewizji:) Obejrzę ten film jednak, dzięki Twojemu postowi:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones