PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32226}

Znaki

Signs
6,3 180 196
ocen
6,3 10 1 180196
5,3 22
oceny krytyków
Znaki
powrót do forum filmu Znaki

Cudowny film! :)

ocenił(a) film na 8

Pierwszy raz ogladalam znaki jak mialam jakies 9 moze 10 lat na tvp1 i wtedy film autentycznie mnie przeraził. Co lepsze trafiłam na niego przypadkiem i zostałam przy nim do konca. Teraz czesto wracam do tego filmu, szczególnie w okresie letnim;p bo mam do tego filmu ogromny sentyment. Klimat jest wspaniały, muzyka perfekcyjna, pole kukurydzy naprawde robi wrażenie. Troche humoru troche wzruszenia i troche strachu- idealnie;d
Niektórzy twierdza ze brakuje mu jakiegoś wystrzałowego zakonczenia i momentami jest banalny. Jesli chodzi o zakonczenie- jestem pod tym względem dobrze nakarmiona;) co do śmiesznych watków (np. water contra aliens), pomysł był dobry i na tym trzeba sie skupiać;d Film jest genialnie zmontowany, przez co sceny są bardzo naturalne i niewymuszone. No i oczywiscie na koniec: Jaoquina Phoenixa a także dzieciaki można jeść łyżkami :)

sonnie13

Też oglądałem ten film na TVP1, i to w podobnym wieku co ty. :P Ostatnio do niego wróciłem i wywołał na mnie spore wrażenie. 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones