PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32226}

Znaki

Signs
6,3 180 224
oceny
6,3 10 1 180224
5,3 22
oceny krytyków
Znaki
powrót do forum filmu Znaki

Znaki to stary bardzo dobry film pamiętam jak dawno temu oglądałem go jeszcze na kasecie VHS wtedy film zrobił na mnie wrażenie dziś postanowiłem go sobie przypomnieć i oglądało mi się go rewelacyjnie trzymał w napięciu miał klimat doskonałą muzykę oraz obsadę Mel Gibson świetny podobnie jak Joaquin Phoenix który zawsze gra rewelacyjnie dzieciaki też wypadły bardzo fajnie ten film to najlepszy thriller o tematyce UFO jaki powstał M. Shyamalan to fantastyczny reżyser takich filmów już nie ma i pewnie nie będzie co tu dużo mówić klasyka gatunku.

ocenił(a) film na 10
numer6

zgadzam się ten film to wielowarstwowe arcydzieło .

numer6

dzieki za spoiler... narazie wiem ze w tym bedzie ufo mam nadizeje ze to filmu nie zniszczy , ide ogladac.

ocenił(a) film na 2
numer6

Raczej nie bardzo stary już z Archiwum X z 1998 roku jest lepszy niż ten film, w którym rozwinieta cywilizacja dokonujaca inwazji nie morze pokonac drzwi

ocenił(a) film na 10
ataksobie

i przez takie płytkie rozumowanie te arcydzieło ma tak niską ocenę, chyba jeden z najbardziej niedocenianych filmów na świecie o którym nie wiedzieć czemu kiedyś było niewiarygodnie głośno, który ustanowił nowe standardy udowodnił relatywnie że można zrobić ciekawy wkręcający film o ufo a jednocześnie nie muszą być kosmici na pierwszym planie nie potrzeba sr*ć w kółko efektami specjalnymi budynki nie muszą się kółko burzyć prezydent usa nie musi być super bohaterem, amerykańscy żołnierze nie przelewają co chwile bohatersko krwi ! to nie amerykańce pierwsi odpierają kosmitów lecz ludzie z bliskiego wschodu stawiają zadają im bohatersko potężny cios, tutaj większa wagę mają emocje bohaterów aniżeli głupie pixele , jak ktoś spodziewał się super epickich starć między kosmitami a super ekstra pseudo honorową armią stanów zjednoczonych to nie jest film dla niego i ogóle nie powinien go oglądać/oceniać to wielowymiarowe dzieło pisze o tym już któryś raz bo to prawda, a film sie nazywa znaki nie dlatego że ufoludy punkty orientacyjne se robiły na polach... ZNAKI trzeba zrozumieć wystarczy uważnie oglądać film, "A TY DO JAKIEJ GRUPY LUDZI SIĘ ZALICZASZ?"

ocenił(a) film na 2
Die_by_the_Sword

oglądałem go uważnie i wyraźnie widziałem i słyszałem brednie jakie tam były, obcy nie mogą pokonac drzwi, Mel nie słyszy jak jego syn zabija psa, dzieci są jakieś bez emocji ale mają bardziej inteligętniejsze teksty niż dorośli, kto zostaje na obszarze na którym pałętają się kosmici w przeddzień inwazjii, czy Shymalan który rozjechał żonę mela i właśnie zamknoł w domu kosmitę nie powinien inaczej zaczac rozmowy? niz od rozjechania jego żony ileś lat temu a o kosmice tak lekko wspomina ba nawet mowi maja wodowstret (czyli zdradza wszystko co morzna było w filmie pokazac) i odjezdza w hen daleko jakby nigdy nic, kosmici nie wiedzą o swojej pięcie achillesowej -wodzie bo drzwiach nie bede juz wspominal, co uderzali piechota na czolgi?, dlaczego kiedy w TV pokazywali statki nad miastem ikt nic nie robil ooo tak sobie lataja a niech se lataja, prezenter w tv mowi spokojnie jakby nigdy nic zwykła codziennosc na nastepny dzien miasta napadnie Godzilla, Morgan Hess jest chyba nieco upośledzony żadnych emocji zarnoł psa ale to nic jakie monologi prowadzi, jego astma uratowala go przed trujacym gazem obcego to chyba jedyna ich bron jaka posiadali, więcej nie pamietam dawno to oglądałem i najważniejszę chodz mialem do tego juz nie wracac KOSMICZNA CYWILIZACJA MOGACA POKONAC MILIONY KILOMETROW W PRZESTRZENI KOSMICZNEJ PLANUJACA OCZYWISCIE INWAZJE BO TYLKO TO W FILMACH TEGO TYPU SIE POKAZUJE NIE MOZE PODBIC TEJ CHOLERNEJ POKRYTEJ WODA PLANETY PONIEWAZ LUDZIE MAJA DRZWI Z DREWNA !!!!!!!!!!!!!! I cenzura ZWIADOWCY OBIECYWALI ZE ICH NIE MA TYLKO HUSTAWKI I KUKURYDZA no to tyle wcale nie oczekuje od każdego filmu z kosmitami WOJNY ŚWIATÓW kolego ale napewno nie oczekuję czegoś takiego co i tak wojnę światów pokazuję do tego pokracznie i nie umiejetnie Szósty zmysł był naprawde ciekawym filmem ale wielu reżyserów ma potem taki problem że potykają się, nie wiem jakim cudem nikt nie zauwarzył tych rażacych bledow i nie da sie stwierdzic ze nie przekladaja sie na calosc bo calosciowo film wypada beznadziejnie !!!!!!!!!!!!!!!1111!!1111!!!1 ale skoro nie zauważyles tych bledow w tym filmie to pewno nie zauwarzysz cal;esj masy bledow ortograficznych w moim teskcie

ocenił(a) film na 10
ataksobie

zobacz na końcu filmu jak wyglądają ich dłonie , nic dziwnego że nie mogli chwytać rzeczy tak samo jak my , to my klamki na ziemi skonstruowaliśmy i przystosowane do naszych dłoni omg...

Mel nie słyszy !?ok był zajęty rozmową z policjantką człowiek omija 90% informacji które do niego dochodzą to też cie dziwi ? ludzie spostrzegają to na czym się skupiają.

Inteligencja dzieci? kwestia wychowania...


kto zostaje na obszarze na którym pałętają się kosmici w przeddzień inwazjii ? Ludzie którzy się już pogubili i niewiedza co robić więc postanawiają przeczekać w swoich domach to co może nadejść

Hindus który rozjechał jego żonę to nie ileś lat temu było a 6 miesięcy i to najważniejsze dla niego było od tego wypadku aby się z nim spotkać porozmawiać szczerze przeprosić za to co zrobił sumienie go gryzło , kosmici to sprawa drugorzędna dla niego w tym momencie ten człowiek po wypadku był zapewne kłębkiem nerwów + kosmici musiał doznać niezłego załamania nerwowego stad jego dziwne zachowanie , mówi co słyszał o wodzie to są plotki i nikt nie zdradza jak źle na nich woda wpływa na pewno sie tego nie domyśliłeś a jeżeli tak twierdzisz to oszukujesz tylko siebie nikogo więcej nie dasz rady, kosmici nie wiedzą o swojej pięcie achillesowej ? hahaha i dlatego właśnie punkty orientacyjne umieszczają z dala od zbiorników wodnych? haha stąd plotki o tym że NIE LUBIĄ WODY.

czy walczyli z czołgami? oni działali jak partyzantka ... czołgi na niewiele się by zdały prędzej by ludziom bardziej zaszkodziły jeżeli oni chodzili po miastach to z czołgów nie wielki pożytek aczkolwiek nie wiemy dokładnie jak rozgrywała się od początku do końca bitwa na bliskim wschodzie . : ) wiemy jednakże że to prymitywniejsi od nas ludzie pierwsi odnaleźli ich słaby punkt . Poza tym widziałeś gdzieś żeby armia amerykańska na pole kukurydzy wysłała jakiś CZOŁG? ; D

dlaczego kiedy w TV pokazywali statki nad miastem ikt nic nie robił ooo tak sobie lataja a niech se lataja?

skąd wiesz że nikt nic nie robił? panował na pewno chaos , dezorientacja , popłoch ludzie byli zmieszani nikt nic nie wie oprócz tego że pojawiają się dziwne znaki i statki nad miastami , cholera wie co by sie mogło dziać w rządach państw ae na pewno nic przyjemnego , nie postąpili głupio nie atakowali pierwsi statków, chcieli nawiązać za pewne dialog ale potem statki znikły, ale czy aby na pewno ? prezenter to profesjonalista a co miał gruchę na wizji walić ? tego sie spodziewałeś ? i nie wiadome było czego chcą nigdy niema do końca pewności , to skąd niby prezenter miał wiedzieć..

Płakał dzieciak po tym jak psa zabił .. jakie monologi ? jeżeli ciebie przerastają dialogi dzieci z tego filmu ja nie rozumiem po cholerę ty oglądałeś ten film teraz wiem skąd taka niska ocena jak możesz oceniać coś czego nie rozumiesz coś cie nadwyrost przerasta..

" to chyba jedyna ich bron jaka posiadali" - a kto tam ich wie to byli obcy ich skóra niczym kameleona była sama w sobie bronią itd...

My nie wiele wiemy o kosmosie jako że oni są duzo bardziej od nas zaawansowanie może odkryli już sposób przemieszczania się np tunelem Alberta i Rosena (Tunel czasoprzestrzenny) albo jakieś inne!

to z drewnianymi drzwiami to jedyne co mi się w filmie przyznam szczerze że nie spodobało ... mogli je podpalić oblać jakąs cieczą cholera no cokolwiek . no chyba że musieli ruszać na przód i nie mieli na drobne domki czasu bo kierowali się zgodnie z taktyką jakąś np na miasta ...

jedno w twoich postach zauważyłem

"Używanie więcej niż 3 znaków zapytania,bądź wykrzykników, świadczy o chorobie psychicznej"


dziękuję bardzo pozdrów doktora.












ocenił(a) film na 10
ataksobie

poza tym jak mówił koleś w radiu porwali ciała jego rodziny , stąd da się wywnioskować że zależało im właśnie na ludziach nie używali swojej broni jako takiej zaawansowanej technologicznie bo by uszkodzili ludzkie ciała... jak wiadomo ziemia nie była dla nich zbyt dobrym miejscem do życia zważywszy na opady więc i pewnie nie przylecieli tu aby ją skolonizować, kto ich tam wie może chcieli z nas uczynić ostatecznie niewolników abyśmy im surowce wydobywali itp a może po prostu przylecieli tu na polowanie na nasze ciała a po co im one itd te kwestie zostają nie zamknięte, i bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 2
Die_by_the_Sword

przectawiłem Ci kretynizmy jakie panowaly w scenariuszu jak ktos sie zawzmie to je zobaczy bez problemu jesli uzyje glowy, widze ze wyraznie sadzisz ze masz jakoms przewage i uwazasz ze jestem psychicznie chory nie bedE sie znizal do tego poziomu film jest slaby nie zamierzam ce przekonywac pokazalem tylko gdzie sa miejsca gdybys chcial sie wyzwolic ale zdaje sie ze Twoje ciało zostało już porwane szkoda

ocenił(a) film na 10
ataksobie

prawie wszystkie twoje pseudo argumenty legły w gruzach jak domek z kart, udawaj że tego nie widzisz , obaj wiemy jaka jest prawda .

ocenił(a) film na 2
Die_by_the_Sword

Tak :masz problem koleś, poważny. Hhahahaha tak mnie zjechałeś że nie mogę ktoś od razu nazwałby Cię gimpem,ale Ja tego nie zrobię Lubisz ten film rozumiem uważasz go za dzieło uważaj sobie,czekam tylko aż ze swej strony nazwiesz mnie gimpem wtedy udowodnisz nam jakim lodołamaczem filmwebu jesteś. My się nie znamy najważniejsze że Ty wiesz o filmie wszystko a inne racje są nie prawdziwe hahahahahahahahahahahahahahahahaha

ocenił(a) film na 10
ataksobie

racja jest jedna i w twoim życiu jest ci obca jak 8 pasażer nostromo .

ocenił(a) film na 2
Die_by_the_Sword

tak akurat pasażer jest dziełem, racji jest tyle ile ludzi ale fakty są stałe i niezmienne Znaki mają słabo napisany scenariusz i niezbyt trafnie wykreowane przez aktorów postaci które w ten że scenariusz muszą wtłuc życie

ocenił(a) film na 10
ataksobie

przekonaj mnie że czarne jest czarnym a białe jest białym , to w jaki sposób odbierasz rzeczywistość niema z nią za wiele wspólnego ;p

ocenił(a) film na 10
ataksobie

nic nie przedstawiłeś , jedynie napisałeś swój punkt widzenia scenariusza tzn to jakim byś chciał żeby on był czyli wiele razy już powielony i schematyczny do bólu, ten film wniósł świeżość nie tylko do gatunku sci-fi nie jest przewidywalny i nic tu nei jest takie jakim byśmy się to spodziewali zobaczyć .. tak ja wiem że gdyby obcy mieli SUPER MACHA GODZINNE DO EKSTERMINACJI LUDZI zamiast jak w wojnie światów trójnogi! i rozpierdzielały by wszystko na swej drodze tak jakbyś tego oczekiwał to dałbyś filmowi 10 ale na szczęście to nie jest film niskich lotów które wielbisz, 3maj się.

ocenił(a) film na 2
Die_by_the_Sword

ile jeszcze takich dabili jest na tym świecie, nic nie zrozumiałeś, przynajmniej mnie bawisz

ocenił(a) film na 10
ataksobie

oo nie, nazwałeś mnie diabłem , a stfu! nie wezmę tego do siebie biorąc pod uwagę to iż twoje słowa nie są nic warte i w niczym nie mają pokrycia ..

ocenił(a) film na 2
Die_by_the_Sword

dabili=debili, nie czytasz internetu

ocenił(a) film na 10
ataksobie

smutno ci smutno w świecie bo tylko godzille masz na kasecie.. depresja to nie żarty stary mam nadzieje że z tego wyjdziesz, bądźmy dobrej myśli ., uważnie obserwuj znaki!

ocenił(a) film na 10
ataksobie

tym razem uważnie .... hahahahaahahahahha

ocenił(a) film na 8
Die_by_the_Sword

oh shut the f*ck up!

ocenił(a) film na 10
straightlines

oh umyj zęby f*ck now ! dowartościowałeś się już ? czy jeszcze coś napiszesz np ze sie nie dowartościowujesz ? buahahahah

ocenił(a) film na 10
straightlines

WAŁAŚ PRZEPRASZAM PANIĄ.

ocenił(a) film na 8
Die_by_the_Sword

nie dość że mieszasz się w zeznaniach to jeszcze swoich śladów nie widzisz...więc...shut the F*CK up! please:)

ocenił(a) film na 10
straightlines

sama się mieszasz Miriam, stfu! mniej niż zero!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones