PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32226}

Znaki

Signs
6,3 180 196
ocen
6,3 10 1 180196
5,3 22
oceny krytyków
Znaki
powrót do forum filmu Znaki

bardzo zdziwila mnie ocena jaka film posiada na filmwebie ... welug mnie powinna sie ona plasowac pomiedzy 7 a 8. Pomimo ze temat nie jest moze zbyt odkrywczy to jednak film ten posiada szereg zalet ktore powinny zostac zauwarzone...

- oryginalny klimat - klimat ... ktory jest dosc trudny do zdefiniowania ... dlugie kadry, rola muzyki bardzo zminimalizowana - to sprzyja skupieniu na slowach i emocjach i robi takie troche klaustrofobiczne wrazenie
- aktorstwo na naprawde najwyzszym poziomie - Gibson i Phenix zagrali swietnie a dzieci (zwlaszcza dziewczynka) byly genialne
- historia opowiedziana ciekawie - po kazdym slowie i wydarzeniu czlowiek czeka na to co bedzie dalej, jak rezyser wybrnie z sytuacji z kosmitami, czy dojdzie do bezposrediego kontaktu itd. (przynajmniej bylo tak ze mna)
- motyw z wypadkiem i odejsciem od kosciola Gibsona tez bardzo ciekawy - sklania do przemyslen
Film ma tez wady ale nie bylo to moim celem zeby je tutaj wymieniac tylko udowodnic ze film zasluguje na wiecej ... chociazby dlatego ze jest on inny - nie jest to typowe kino akcji a forma w jakiej zostal przedstawiony przemawia .... przynajmniej do mnie .... bardziej niz na przyklad Iron man czy inne Transformersy...

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones