PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32226}

Znaki

Signs
6,3 180 196
ocen
6,3 10 1 180196
5,3 22
oceny krytyków
Znaki
powrót do forum filmu Znaki

Cieniarstwo tylko staruszki mogą sie ekscytowac bliskimi spotkaniami 3go stopnia na tym filmie..

ocenił(a) film na 10
BISKAN

idź obejrzeć jeszcze raz rewelacyjny film jakim jest dla ciebie Cube 2 heheh

romero84

Każda część Cube jest o wiele bardziej ciekawsza niż nudne Znaki

ocenił(a) film na 4
BISKAN

Dałam 4/10. bardzo ciekawy film, trzymał w napięciu, ale jak koleś walnął kosmite kijem baseballowym to ocena spadła o 3 w dół. ja nie wiedziałam jak na ten film patrzeć już, serio: czy jak na thriller, sc-fi czy jakąś parodię tego typu filmów, np."Marsjanie atakują" Tima Burtona.
serio obeszłoby się bez tej sceny, zepsuła ona cały wizerunek filmu

ocenił(a) film na 10
kaams

Tematem tego film nie są kosmici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
endofallhope

Dokładnie, prawie nikt tego nie rozumie dlatego taka niska ocena:/

ocenił(a) film na 5
mat161

film zrobiony na zlecenie Watkanu a kosmici byli tylko metaforą hahahahaha

ocenił(a) film na 3
kaams

Tez sie zastanawialam, czy to nie jakas parodia. A tematem tego filmu wg powyzszych, domyslam sie ze jest wiara. I ten wątek w tym filmie tez jest skrajnie glupkowaty, koles przestaje wierzyc bo mu zona zmarła w wypadku, potem jego synek dzieki astmie nie wdychal trucizmy i przezyl, no to cud jest, znowu trzeba wierzyc w Boga. A kosmici odlecieli, bo bali sie wody. Nie wiem jak takie glupoty moga kogos ruszac, chyba osobe z podstawowki, ktora dopiero bedzie miala do czynienia z biologia w gimnazju, liceum, tak samo fizyka czy chemia.

ocenił(a) film na 8
BISKAN

koleś... nie znasz się to b. dobry film, na prawdę, ja dałam wysoką ocenę.

ocenił(a) film na 8
BISKAN

boże.... człowieku ten film jest o straconej wierze i odzyskaniu jej. A nie o obcych

wojtek1275

ten kosmita na końcu filmu nie umarł od uderzenia kijem baseballowym tylko od wody,która go oblała gdy kij ją na niego strącił ze stołu.kij go tylko ogłuszył!a tak poza tym to film jest o odzyskanej wierze a kosmici wbrew pozorom są najmniej ważnymi postaciami w tym filmie.

ocenił(a) film na 8
bishop_filmaniak

Obcy są tylko tłem.... elementem ,który sprowadza wszystkie najważniejsze punkty fabuły do jednego. Aby zrozumieć po co one były.

ocenił(a) film na 5
wojtek1275

nikt nie napisał ze woda była świecona hahahaah

ocenił(a) film na 9
BISKAN

cienias to ty jetes osle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones