PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32226}

Znaki

Signs
6,3 180 227
ocen
6,3 10 1 180227
5,3 22
oceny krytyków
Znaki
powrót do forum filmu Znaki

Śmieszny

ocenił(a) film na 2

Można się pośmiać oglądając ten film. Najbardziej żałosną rzeczą jaką usłyszałem jest fakt, że kosmici boją się wody... A przylecieli na planetę niemal całkowicie nią pokrytą! A jeszcze lepsze było to, że nie mogli sforsować DRZWI! I bali się drewna! Kto by pomyślał, że na planecie porośniętej drzewami można znaleźć drewno... Jak napisałem, film śmieszny i głupi. Nie ma tutaj nic wartego obejrzenia.

ocenił(a) film na 3
MarcioHan

Mnie rozwaliła reakcja Mallita jak zobaczył kosmite na nagraniu.

ocenił(a) film na 7
Lesterixer

W jakim sensie ? Że zbyt sztuczna , na wyrost czy że groteskowa ?

ocenił(a) film na 3
maciekb80

Nie wiem za bardzo co znaczy "groteskowa". Chodzi mi, że po prostu była sztuczna tak jak napisałeś.

ocenił(a) film na 7
Lesterixer

Okey . Groteskowa czyli w tym przypadku przerysowana , komediowa .

ocenił(a) film na 8
MarcioHan

Po pierwsze, to że woda szkodziła obcym nie znaczy że mieli omijać ziemię, przestrzeń kosmiczna otaczająca księżyc zabiła by człowieka w kilka/kilkanaście sekund, a ludzie jednak "podobno" byli na księżycu i chcą penetrować zabójczy dla nas wszechświat ( co prawda w specjalnych kombinezonach, ale kosmitom w filmie, najwyraźniej woda zawarta w atmosferze w małych ilościach nie szkodziła(a może dlatego wydzielali trujące opary ze skóry które zabiły wielu ludzi) więc nie musieli mieć tego typu zabezpieczenia. Po drugie ludzie dzięki ewolucji mózgu i precyzji do wytwarzania narzędzi stracili siłę, dlatego szympansy mniej inteligentne i gorzej posługujące się narzędziami są od nas kilka razy silniejsze. Być może więc, ci obcy jako że byli bardziej inteligentni przypłacili to siłą i nie mogli wyważyć drzwi, a była mowa że nie używali nowoczesnych technologii z obawy przed użyciem broni jądrowej. Otworzenie drzwi też mogło być dla nich problemem ponieważ ten system mógł być dla nich zbyt prymitywny lub kształt ich kończyn, które wyglądały jak szpony uniemożliwiały im to ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones