filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Ars Independent
2012
http://www.arsindependent.pl
Międzynarodowy Festiwal Filmowy Ars Independent
Data wręczenia nagród:
30 września
Miejsca:
Katowice
Druga edycja Festiwalu odbyła się w Katowicach w dniach 21-30 września 2012r.
Czarny Koń
Najlepszy film festiwalu
wygrane
Sprzedawca
(2011)
Sébastien Pilote
za poruszający i precyzyjny portret sprzedawcy samochodów, oddając obecną sytuację światowego kryzysu ekonomicznego oraz za wspaniałą reżyserię i wysublimowane zdjęcia
Udział w konkursie głównym
nominacje
Atomowy wiek
(2012)
Héléna Klotz
Miasto dzieci
(2011)
Giorgos Gikapeppas
Najeźdźca
(2011)
Nicolas Provost
Południowy zachód
(2011)
Eduardo Nunes
Syberia
(2011)
Joana Preiss
Tajemniczy świat
(2011)
Rodrigo Moreno
Wymiana
(2011)
Eran Kolirin
Konkurs Animacji
Najlepszy film animowany
wygrane
Drwal
(2011)
Paweł Dębski
Udział w konkursie
nominacje
Bezdech
(2011)
Flora Molinié
Birdboy
(2011)
Pedro Rivero
Był sobie król
(2011)
Tytus Majerski
Dobro, piękno i prawda
(2011)
Balbina Bruszewska
Dwa kroki za…
(2010)
Paulina Majda
Gra
(2011)
Marcin Janiec
Kto wytrzyma dłużej
(2011)
Gregorio Muro Arriet
Lucky Day Forever
(2011)
Aleksander Wasilewski
Nie ma to jak w kinie
(2012)
Urszula Palusińska
Noise
(2011)
Przemysław Adamski
Rytuał
(2010)
Zbigniew Czapla
Smutny koniec
(2010)
Osman Cerfon
Snępowina
(2011)
Marta Pajek
Sponge Ideas
(2011)
Katarzyna Nalewajka
,
Paulina Szewczyk
Świteź
(2010)
Kamil Polak
Wyspa Gibonów
(2010)
Małgorzata Bosek
Wyróżnieni w roku 2012
Drwal
(
1/1
)
Sprzedawca
(
1/1
)
Świteź
(
0/1
)
Bezdech
(
0/1
)
Tajemniczy świat
(
0/1
)
Wyspa Gibonów
(
0/1
)
Snępowina
(
0/1
)
Dwa kroki za…
(
0/1
)
Rytuał
(
0/1
)
Lucky Day Forever
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.